| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | Lp503040 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt kutusu |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T |
| Ürün | Özellikler |
|---|---|
| Aküler | 3.7V 600mAh LiPo pil |
| Şarj Voltajı | 4.2V |
| Adli Voltaj | 3.7V |
| İsimsel Kapasite | 600mAh (0.2C boşaltma) |
| Şarj akımı | Standart Şarj: 0.5C Hızlı şarj: 1.0C |
| Standart Ücretleme Yöntemi | 0.5C DC şarj 4.2V, sonra CV şarj akım ≤0.05C kadar |
| Şarj Zamanı | Standart Şarj: 2.75 saat (Ref.) Hızlı Şarj: 2 saat (Ref.) |
| Maksimum Şarj Akımı | 0.5C |
| En fazla boşaltma akımı | 1.0C |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V ±0.25V (0.2C) |
| Çalışma sıcaklığı | Şarj: 0°C ~ 45°C Çıkarma: 0°C ~ 45°C |
| Depolama sıcaklığı | -10°C ~ +45°C |
| Boyutları | Uzunluk: 40±2mm (tablar hariç) Genişliği: 30±0,5 mm Kalınlığı: 5±0,2 mm |
| Düşme testi | İki kez beton zemine 1 metre düştü. Yangın, sızıntı yok. |
| Döngü Zamanı | ≥500 döngü |
Ana avantajları:
Kompakt boyut ve hafif:
Yüksek nominal voltaj: 3.7V çalışma voltajı, çoğu düşük güçlü elektronik devrelerle uyumludur, ek güçlendirme gerekmez.
Yüksek enerji yoğunluğu: Üçlü malzeme sistemi 200Wh/kg'ın üzerindeki enerji yoğunluğunu sağlar.
İyi döngü ömrü: Yaklaşık olarak 300 şarj-şarj döngüsünü destekler.
İyi güvenlik: Polimer elektrolit sızdırma riskinin düşük olması; koruma panosu ile aşırı şarj, aşırı boşaltma ve kısa devre koruması sağlanır.Düşük iç direnç, düşük ve orta hız uygulamaları için uygun olan 0.3A ∼ 0.6A standart / maksimum boşaltma akımını destekler.
Ana uygulamalar:
Bluetooth kulaklıkları ve TWS kulaklıkları
Akıllı giyilebilir cihazlar: akıllı bilezikler, akıllı yüzükler, sağlık monitörleri
Minyatür IoT cihazları: örneğin GPS izleyicileri, paylaşılan bisiklet kilidi modülleri, varlık etiketleri
Taşınabilir ses cihazları: küçük Bluetooth hoparlörleri, ses kayıt cihazları
Tıbbi elektronik cihazlar: termometre, kan şekeri ölçer, taşınabilir teşhis cihazları
![]()
![]()
![]()
![]()
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar