| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | RSK-3.7V15600mAh |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | kağıt kutusu |
| Ödeme Şartları: | Western Union, T/T |
| Model | 18650-1S6P |
|---|---|
| Nominel voltaj | 3.7V |
| İsimsel kapasite | 15600mAh |
| Boyut | Özel |
| Maksimum şarj akımı | 0.5C |
| Ücretleme yöntemi | Sabit akım 1C 4.2V'ye, daha sonra sabit voltajla şarj 4.2V şarj akımı 0.01C'den az olana kadar |
| Maksimum boşaltma akımı | 1C |
| Serbestleme kesme voltajı | 3V, PCM'nin aşırı boşaltma algılama voltajı |
| Çalışma ortamı | Şarj, 0°C ~ 45°C; 65±20% RH; Serbestleme, -20°C ~ 60°C; 65±20% RH |
| Depolama ortamı | -20°C~45°; 65±20% RH; |
| Yaşam süresi (% 80 Ana Kapasite) | >500 kez |