| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | LI18650-2S |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt kutusu |
| Ödeme Şartları: | Western Union, T/T |
RC arabaları, robotlar ve güvenilir güç dağıtımı gerektiren yüksek performanslı uygulamalar için tasarlanmıştır.
| Model | 18650-2S1P |
|---|---|
| Nominel voltaj | 7.4V |
| İsimsel kapasite | 2000mAh |
| Boyut | Özel |
| Maksimum şarj akımı | 0.5C |
| Ücretleme yöntemi | Sürekli akım 0.2C'den 8.4V'ye, daha sonra sabit voltaj 8.4V ile şarj akımı 0.01C'den daha az olana kadar |
| Maksimum boşaltma akımı | 5C |
| Serbestleme kesme voltajı | 6V (PCM'nin aşırı boşaltma algılama voltajı) |
| Çalışma ortamı | Şarj: 0°C ~ 45°C; 65±20% RH Çıkarma: -20°C~60°C; 65±20%RH |
| Depolama ortamı | -20°C~45°C; 65±20% RH |
| Yaşam süresi (% 80 Ana Kapasite) | >500 döngü |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar