| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | LP505060 |
| Adedi: | 100 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt Kutusu |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T |
| Öğe | Özellikler |
|---|---|
| Piller | 3.7V 1800mAh Lipo pil |
| Şarj Gerilimi | 4.2V |
| Nominal Gerilim | 3.7V |
| Nominal Kapasite | 1800mAh @ 0,2C Deşarj |
| Şarj Akımı | Standart Şarj: 0,5C Hızlı Şarj: 1,0C |
| Standart Şarj Yöntemi | 0,5C CC şarjı 4,2V'a, ardından akım ≤0,05C'ye kadar CV şarjı |
| Şarj Süresi | Standart: 2,75 saat (Ref.) Hızlı: 2 saat (Ref.) |
| Maks. Şarj Akımı | 1.0C |
| Maks. Deşarj Akımı | 1.0C |
| Deşarj Kesme Gerilimi | 2,5V±0,25V (0,2C) |
| Çalışma Sıcaklığı | Şarj: 0°C ~45°C Boşaltma: 0°C ~45°C |
| Depolama Sıcaklığı | -10°C ~ +45°C |
| Boyut | Uzunluk: 60±2 mm (tırnaklar hariç) Genişlik: 50±0,5 mm Kalınlık: 5±0,2 mm |
| Düşme Testi | 1 m yükseklikten iki kez beton üzerine düşürüldü - yangın yok, sızıntı yok |
| Döngü Süresi | ≥500 döngü |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar