| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | Resky-18650-2s |
| Adedi: | 100 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt Kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Model | 18650-2S1P |
|---|---|
| Adli Voltaj | 7.4V |
| İsimsel Kapasite | 2000mAh |
| Boyut | Özel |
| Maksimum Şarj Akımı | 0.5C |
| Ücretleme Yöntemi | Sabit akım 1C'den 8.4V'ye, daha sonra sabit voltajla şarj edilir 8.4V şarj akımı 0.01C'den az olana kadar |
| En fazla boşaltma akımı | 1C |
| Serbestleme kesme voltajı | 5V (PCM'nin aşırı boşaltma algılama voltajı) |
| Çalışma ortamı | Şarj: 0°C ~ 45°C; 65±20% RH Çıkarma: -20°C~60°C; 65±20%RH |
| Depolama ortamı | -20°C~45°C; 65±20% RH |
| Yaşam süresi (% 80 Ana Kapasite) | >500 döngü |