| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | Resky-18650-2s |
| Adedi: | 100 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt Kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Modeli | 18650-2S1P |
|---|---|
| Nominal Gerilim | 7.4V |
| Nominal Kapasite | 2000mAh |
| Boyut | Özelleştirilmiş |
| Maksimum Şarj Akımı | 0.5C |
| Şarj Yöntemi | Sabit akım 1C - 8,4V, ardından şarj akımı 0,01C'nin altına düşene kadar 8,4V sabit voltajla şarj edin |
| Maksimum Deşarj Akımı | 1C |
| Deşarj Kesme Gerilimi | 5V (PCM'nin aşırı deşarj algılama voltajı) |
| Çalışma Ortamı | Şarj: 0°C ~ 45°C; %65±20 bağıl nem Boşaltma: -20°C~60°C; %65±20 bağıl nem |
| Depolama Ortamı | -20°C~45°C; %65±20 bağıl nem |
| Ömrü (%80 Prime Kapasite) | >500 döngü |