| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | LP804070 |
| Adedi: | 100 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt Kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Parametre | Özellik |
|---|---|
| Pil Tipi | 3.7V 3000mAh LiPo Pil |
| Şarj Voltajı | 4.2V |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Nominal Kapasite | 3000mAh (0.2C Deşarj) |
| Şarj Akımı | Standart: 0.5C Hızlı: 1.0C |
| Standart Şarj Yöntemi | 0.5C CC şarj 4.2V'a kadar, ardından akım ≤0.05C olana kadar CV şarj |
| Şarj Süresi | Standart: 2.75 saat (Referans) Hızlı: 2 saat (Referans) |
| Maksimum Şarj Akımı | 0.5C |
| Maksimum Deşarj Akımı | 0.5C |
| Deşarj Kesme Voltajı | 2.5V±0.25V (0.2C) |
| Çalışma Sıcaklığı | Şarj: 0°C ~ 45°C Deşarj: 0°C ~ 45°C |
| Depolama Sıcaklığı | -10°C ~ +45°C |
| Boyutlar | Uzunluk: 70±2mm Genişlik: 40±0.5mm Kalınlık: 8±0.5mm |
| Düşme Testi | 1 metre yükseklikten betona iki kez düşürme - Yangın yok, sızıntı yok |
| Çevrim Ömrü | ≥500 çevrim |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar