| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | LP802040 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt Kutusu |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T |
LED lambalar, akıllı saatler ve kompakt elektronik cihazlar için özel olarak tasarlanmış yüksek performanslı şarj edilebilir lityum polimer pil.
| Öznitelik | Değer |
|---|---|
| Nominal Kapasite | 600mAh |
| Şarj Akımı | 0.2C |
| Sürekli Deşarj Akımı | 0.5C |
| Maksimum Deşarj Akımı | 1C |
| Ağırlık | 10g |
| Çevrim Ömrü | 500 çevrim |
| Garanti | 12 ay |
| Nakliye | UPS, DHL, FedEx, TNT, Hava Yoluyla, Deniz Yoluyla, Özel Hat |
| Konnektör | JST, Molex |
| Özellik | 8×20×40mm |
| Ürün | Özellik |
|---|---|
| Pil Tipi | 3.7V 600mAh LiPo Pil |
| Şarj Voltajı | 4.2V |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Nominal Kapasite | 600mAh @ 0.2C Deşarj |
| Şarj Akımı | Standart: 0.5C, Hızlı: 1.0C |
| Standart Şarj Yöntemi | 4.2V'ye kadar 0.5C CC şarj, ardından akım ≤0.05C olana kadar CV şarj |
| Şarj Süresi | Standart: 2.75 saat, Hızlı: 2 saat |
| Maksimum Şarj Akımı | 1.0C |
| Maksimum Deşarj Akımı | 1.0C |
| Deşarj Kesme Voltajı | 2.75V (0.2C) |
| Çalışma Sıcaklığı | Şarj: 0°C ~45°C, Deşarj: 0°C ~45°C |
| Depolama Sıcaklığı | -10°C ~ +45°C |
| Boyutlar | Uzunluk: 40±2mm, Genişlik: 20±0.5mm, Kalınlık: 8±0.2mm |
| Düşme Testi | 1m yükseklikten betona iki kez düşürüldü - yangın yok, sızıntı yok |
| Çevrim Ömrü | ≥500 kez |
3.7V Standart Voltaj Pil: Nominal voltajı 3.7V, şarj kesme voltajı 4.2V'dir.
3.8V Yüksek Voltaj Pil: Nominal voltajı 3.8V, şarj kesme voltajı 4.35V'dir.
Yüksek voltajlı piller aynı hacimde daha yüksek enerji çıkışı sağlar. Aynı kapasiteye sahip hücreler için (örneğin, 2000mAh):
Yüksek voltajlı piller, daha yüksek çalışma voltajı nedeniyle daha kısa çevrim ömrüne sahiptir. Yüksek voltajlı piller, yüksek pil ömrü gereksinimleri olan ancak daha az katı kullanım ömrü gereksinimleri olan senaryolar için uygundur, standart voltajlı piller ise uzun süreli kullanım gerektiren cihazlar için daha iyidir.
3.7V Standart Voltaj Piller: Bluetooth kulaklıklar, araç kameraları ve farlar gibi taşınabilir cihazlarda yaygın olarak kullanılır; olgun teknoloji, yüksek güvenlik ve düşük maliyet.
3.8V Yüksek Voltaj Piller: Öncelikle yüksek pil ömrü gereksinimleri olan cihazlarda kullanılır, örneğin üst düzey cep telefonları, IoT terminalleri ve tıbbi ekipmanlar; 4.35V şarjı destekleyen devreler gerektirir.
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar