| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | LP102535 |
| Adedi: | 100 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağit kutulu Blister tepsi paketi |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Ürün | Spesifikasyon |
|---|---|
| Aküler | 3.7V 1000mAh LiPo pil |
| Şarj Voltajı | 4.2V |
| Adli Voltaj | 3.7V |
| İsimsel Kapasite | 1000mAh 0.2C boşaltma |
| Şarj akımı | Standart Şarj: 0.5C Hızlı şarj: 1.0C |
| Standart Ücretleme Yöntemi | 0.5C DC şarjı 4.2V'ye, sonra CV şarjı akım ≤0.05C'ye düşene kadar |
| Şarj Zamanı | Standart: 2.75 saat (Ref.) Hızlı: 2 saat (Ref.) |
| Maksimum Şarj Akımı | 1.0C |
| En fazla boşaltma akımı | 1.0C |
| Serbestleme kesme voltajı | 2.5V ± 0.25V (0.2C) |
| Çalışma sıcaklığı | Şarj: 0°C ~ 45°C Çıkarma: 0°C ~ 45°C |
| Depolama sıcaklığı | -10°C ~ +45°C |
| Boyutları | Uzunluk: 35±2mm (tablar hariç) Genişliği: 25±0,5 mm Kalınlığı: 10±0,2 mm |
| Düşme testi | İki kez beton zemine 1 metre düştü. Yangın, sızıntı yok. |
| Döngü Zamanı | ≥500 döngü |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar