| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | LP801350 |
| Adedi: | 100 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağit kutulu Blister tepsi paketi |
| Ödeme Şartları: | Western Union,T/T |
| Ürün | Özellik |
|---|---|
| Pil Tipi | 3.7V 500mAh LiPo pil |
| Şarj Voltajı | 4.2V |
| Nominal Voltaj | 3.7V |
| Nominal Kapasite | 500mAh @ 0.2C Deşarj |
| Şarj Akımı | Standart: 0.2C Hızlı: 1.0C |
| Şarj Süresi | Standart: 2.75 saat Hızlı: 2 saat |
| Maksimum Deşarj Akımı | 1.0C |
| Deşarj Kesme Voltajı | 2.5V±0.25V (0.2C) |
| Çalışma Sıcaklığı | Şarj: 0°C~45°C Deşarj: 0°C~45°C |
| Depolama Sıcaklığı | -10°C~+45°C |
| Boyutlar | Uzunluk: 50±0.5mm Genişlik: 13±0.5mm Kalınlık: 8±0.2mm |
| Çevrim Ömrü | ≥500 çevrim |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar