| Marka Adı: | RESKY |
| Model Numarası: | LP803048 |
| Adedi: | 10 adet |
| fiyat: | pazarlık edilebilir |
| Paketleme Ayrıntıları: | Kağıt Kutusu |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model No. | LP803048 |
| Deşarj Oranı | Düşük Deşarj Oranı |
| Şekil | Kare Pil |
| Nominal Kapasite | 1200mAh |
| Ağırlık | 11g |
| Çevrim Ömrü | 500 döngü |
| Garanti | 12 ay |
| Şartname | 8×30×48mm |
| GTİP Kodu | 8507600090 |
| Tedarik Yeteneği | 100.000 ADET/Gün |
| NO. | Öğeler | Şartnameler |
|---|---|---|
| 1 | Piller | 3.7V 1200mAh LiPo Pil |
| 2 | Şarj Voltajı | 4.2V |
| 3 | Nominal Voltaj | 3.7V |
| 4 | Nominal Kapasite | 1200mAh 0.2C Deşarj |
| 5 | Şarj Akımı | Standart Şarj: 0.5C Hızlı Şarj: 1.0C |
| 6 | Standart Şarj Yöntemi | 0.5C CC şarj 4.2V'ye kadar, ardından şarj akımı ≤0.05C olana kadar CV şarj |
| 7 | Şarj Süresi | Standart: 2.75 saat Hızlı: 2 saat |
| 8 | Maks. Şarj Akımı | 1.0C |
| 9 | Maks. Deşarj Akımı | 1.0C |
| 10 | Deşarj Kesme Voltajı | 2.5V±0.25V (0.2C) |
| 11 | Çalışma Sıcaklığı | Şarj: 0°C~45°C Deşarj: 0°C~45°C |
| 12 | Depolama Sıcaklığı | -10°C~+45°C |
| 13 | Boyut | Uzunluk: 48±2mm Genişlik: 30±0.5mm Kalınlık: 8±0.2mm |
| 14 | Düşme Testi | 1 metre yükseklikten betona iki kez düşürüldü. Yangın yok, sızıntı yok |
| 15 | Çevrim Süresi | ≥500 kez |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar